Newsy
Władze
Prowincja Arden i Inselii
Plan miasta
Historia
Prawo lokalne
Kultura i religia
Prognoza pogody
Zabytki
Sport
Mieszkańcy
Zostań mieszkańcem
Firmy
Oferty firm
Parcele
Czat [-]
Ratusz w Internetii
Pomniki
Dworzec kolejowy
Port morski
Browary InterBeer
Muzeum Morza
Metro w Internetii
Schronisko dla zwierz±t
Metro w Internetii
+ Arena of Lions w Internetii

Arena of Lions W centrum Internetii wybudowano nowoczesny stadion piłkarski, na którym drużyna FC Inter rozgrywa swoje mecze. Tutaj również odbywają się spotkania towarzyskie oraz treningi innych znanych klubów, a czasem i reprezentacji narodowych. Stadion jest wyposażony w 10 kamer statycznych i 12 kamer dynamicznych, co pozwala przekazywać transmisje z meczów. Wbudowana jest też loża dla sławnych gości: pojawiają się nierzadko przywódcy różnych mikronacji, a także wielu Scholandzkich ministrów, a mecze często relacjonuje redaktor gazety "Przekrój". Trybuny mogą pomieścić nawet do 70 tysięcy widzów

+ Pływalnia miejska w Internetii

Pływalnia miejskaW mie¶cie Internetia znajduję się najnowocze¶niejsza w Scholandii pływalnia miejska. Jest to głownie obiekt sportowy. Dzięki temu, iż jest to najnowocze¶niejsza pływalnia sportowa w Scholandii postanowiono, że to własnie na niej będzie odbywać się wiele prestiżowych zawodów sportowych - w tym mistrzosta Scholandii. Pływalnia miejskaMie¶ci sie na niej 30 000 widzów. Dodatkowo obiekt ten służy jako miejsce rekreacji dla mieszkańców miasta. Jest tutaj wiele atrakcji, między innymi:
-basen rekreacyjny z wysp± z gejzerem wodnym, parasol wodny, bicze i sztucznym pr±dem rzecznym
-leżanki do hydromasażu
-grota z wodospadem
-całoroczny zewnętrzny basen poł±czony z wewnętrznym basenem rekreacyjnym kanałem przepływowym, z nastrojowym o¶wietleniem i wyj¶ciem na taras drewniany
-wodny plac zabaw w basenie o głęboko¶ci 30 cm
-basenik dla dzieci - temperatura wody wynosi od 31 do 34 stopni a głęboko¶ć wody jest zróżnicowana i wynosi od 0-30 cm i od 30-60 cm.
Dzieci znajd± tu dla siebie wiele atrakcji: armatki wodne, zwierzęta tryskaj±ce wod±, zjeżdżalnie dla maluchów, gejzery
-jedyna w Scholandii dzika rzeka
-zjeżdżalnie rurowe
-zewnętrzny basen rekreacyjny do którego można zjechać o¶miometrow± zjeżdżalni± o trzech torach

+ Tor F1 w Internetii

Tor F1Tor Interneta Racer Stadium położony na cichych obrzeżach Inetrnetii. Jest bardzo lubiany przez kibiców z całego v-świata. Zbudowany został w 10 miesięcy od podpisania kontraktu, tak, by prawie z każdego miejsca zapewnić widzom możliwość obserwowania, co dzieje się na całym obiekcie (widać 80% toru). Może pomieścić 250 000 ludzi. Długość jednego odcinka wynosi 4,381 km, kierunek jazdy maszyn jest zgodny z ruchem wskazówek zegara. To jeden z najwolniejszych torów cyklu Grand Prix. Ma 14 zakrętów i tylko kilka krótkich prostych dzięki czemy podczas wyścigu mniej liczy się moc silników, a bardziej warunki aerodynamiczne bolidów i umiejętności kierowców. Ze względu na charakterystykę toru, wyścigi o Grand Prix Internetii uważane są za nudne. Często zdarza się, że kilka samochodów musi jechać za wolniejszym bolidem, ponieważ nie ma miejsca na wyprzedzenie go. Wyprzedzanie praktycznie jest możliwe tylko na jedynej prostej, na której jest start oraz meta. Poważnym problemem podczas Grand Prix Internetii staje się chłodzenie silników. Wysoka temperatura powietrza i niewiele prostych, przez co bolidy często jadą jeden za drugim sprawiają, że słabo funkcjonuje zwykłe chłodzenie powietrzem. Tor jest wąski i kręty, a przez to bardzo trudny technicznie. Niezwykle ważne jest na tym torze odpowiednie rozłożenie postojów w boksach, ponieważ straconą w tym czasie pozycję niełatwo później odzyskać. Przy jednym postoju zawodnicy zatrzymują się zwykle na okrążeniach 44-48, przy dwóch na okrążeniach 20-32, 45-56, a przy trzech postojach zawodnicy zjeżdżają do boksu na okrążeniach 19-22, 35-39, 53-57. Na torze ścigają się najszybsi rajdowcy v-świata, głównie zawodnicy startujący w Scholandzkiej Lidze Sportów Motorowych.