Newsy
Władze
Prowincja Arden i Inselii
Plan miasta
Historia
Prawo lokalne
Kultura i religia
Prognoza pogody
Zabytki
Sport
Mieszkańcy
Zostań mieszkańcem
Firmy
Oferty firm
Parcele
Czat [-]
Ratusz w Internetii
Pomniki
Dworzec kolejowy
Port morski
Browary InterBeer
Muzeum Morza
Metro w Internetii
Schronisko dla zwierz±t
Metro w Internetii

Michał von Liceas, Książę Arden

W Scholandii mieszkał od lutego 2003 r. do końca roku 2006.
Jak sam żartował, pełnił już funkcje we wszystkich scholandzkich urzędach, a do kompletu brakowało mu tylko korony. Były premier, marszałek Parlamentu, minister, poseł, sędzia. Najwięcej satysfakcji przynosiła mu chyba jednak działalność w opozycji - dawał się we znaki niejednej ekipie rządzącej, spod wszelkich znaków i barw. Świetny dziennikarz i dyskutant, jego potyczki słowne z "wielkimi" tej trochę starszej Scholandii do dziś mocno tkwią w pamięci tych, którzy go pamiętają - nie wspominając oczywiście o jego adwersażach :) Mimo tak szerokiej działalności zawsze skory do pomocy najmłodszym mieszkańcom Królestwa, wielu dzięki niemu w niej pozostało.

Był mocno związany z prowincją Arden i Inselii, honorowy mieszkaniec Internetii, były prefekt tej prowincji. Zgodnie z prawdą twierdził, że Arden i Inselii to najpiękniejsza scholandzka prowincja, a gdy podczas pełnienia przez niego urzędu premiera Scholandii ktoś to zakwestionował, żartował, że nie będzie wahał się wydać tej sprawie rozporządzenia.

Jeden z najbardziej zasłużonych i szanowanych Scholandczyków.


Autor: dr net. Książe Arden Andre van Starck

BIOGRAM: Ur. 1986. W Scholandii od lutego 2003. Twórca Powszechnego Scholandzkiego Kościoła Pokutującego oraz Tygodnika "Przekrój". Przewodniczący partii PPKP. Ambasador Królestwa w WKRP. Twórca i przewodniczący partii SPD. Marszałek Parlamentu II Kadencji (VI - X 2003), Minister Spraw Wewnętrznych AiI w tejże kadencji. Prefekt Ardenu i Burmistrz Internetii/AR. Marszałek X kadencji Parlamentu (II - VI 2006), Minister Spraw Zagranicznych w czasie X i XI kadencji Parlamentu.